Citibank İstanbul Avrupa Kurumsal Merkez Şubesi Şubesi Şişli-İstanbul

Citibank İstanbul Avrupa Kurumsal Merkez Şubesi Şubesi

Citibank
Citibank İstanbul Avrupa Kurumsal Merkez Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Citibank İstanbul Avrupa Kurumsal Merkez Şubesi Şubesi 05/08/2004 tarihinde açılmıştır. Maya Akar İş Merkezi, Büyükdere Cad. No:100 Esentepe - İstan ul 34394 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Şişli İstanbul ilinde bulunmaktadır. 212-336 05 00 telefon numarası ve 212-336 05 50 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Citibank İstanbul Avrupa Kurumsal Merkez Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Şişli Citibank ATM ler nerede sorusuna ise Citibank sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Citibank web adresi olan http://www.citibank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için İstanbul Avrupa Kurumsal Merkez Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Citibank İstanbul Avrupa Kurumsal Merkez Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Maya Akar İş Merkezi, Büyükdere Cad. No:100 Esentepe - İstan ul 34394
  • Telefon : 212-336 05 00
  • Fax : 212-336 05 50
  • Açılış Tarihi : 05/08/2004
  • İnternet Adresi :http://www.citibank.com.tr Citibank Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan Citibank İstanbul Avrupa Kurumsal Merkez Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014