Ekonomi Bankası Çorlu Şubesi Şubesi Çorlu-Tekirdağ

Ekonomi Bankası Çorlu Şubesi Şubesi

Ekonomi Bankası
Ekonomi Bankası Çorlu Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Ekonomi Bankası Çorlu Şubesi Şubesi 07/09/2004 tarihinde açılmıştır. Kazimiye Mahallesi, Salih Omurtak Caddesi, No:22/B 59850 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Çorlu Tekirdağ ilinde bulunmaktadır. 850 204 01 09 telefon numarası ve 216 636 35 51 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Ekonomi Bankası Çorlu Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Çorlu Ekonomi Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Ekonomi Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Ekonomi Bankası web adresi olan http://www.teb.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Çorlu Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   5.6481  - 5.6582
EUR :   6.5039  - 6.5156

Ekonomi Bankası Çorlu Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Kazimiye Mahallesi, Salih Omurtak Caddesi, No:22/B 59850
  • Telefon : 850 204 01 09
  • Fax : 216 636 35 51
  • Açılış Tarihi : 07/09/2004
  • İnternet Adresi :http://www.teb.com.tr Ekonomi Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Tekirdağ Çorlu ilçesinde bulunan Ekonomi Bankası Çorlu Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Tekirdağ Çorlu ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014