Halk Bankası Büsan Sanayi Sitesi Şubesi/Konya Şubesi Karatay-Konya

Halk Bankası Büsan Sanayi Sitesi Şubesi/Konya Şubesi

Halk Bankası
Halk Bankası Büsan Sanayi Sitesi Şubesi/Konya Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Halk Bankası Büsan Sanayi Sitesi Şubesi/Konya Şubesi 12/09/1980 tarihinde açılmıştır. Fevzi Çakmak Mah. Ankara Cad. No:224/1 42050 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Karatay Konya ilinde bulunmaktadır. 332-221 96 30 telefon numarası ve 332-345 38 45 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Halk Bankası Büsan Sanayi Sitesi Şubesi/Konya şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Karatay Halk Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Halk Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası web adresi olan http://www.halkbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Büsan Sanayi Sitesi Şubesi/Konya kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   5.3257  - 5.3353
EUR :   6.0572  - 6.0681

Halk Bankası Büsan Sanayi Sitesi Şubesi/Konya Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Fevzi Çakmak Mah. Ankara Cad. No:224/1 42050
  • Telefon : 332-221 96 30
  • Fax : 332-345 38 45
  • Açılış Tarihi : 12/09/1980
  • İnternet Adresi :http://www.halkbank.com.tr Halk Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Konya Karatay ilçesinde bulunan Halk Bankası Büsan Sanayi Sitesi Şubesi/Konya Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Konya Karatay ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014