Halk Bankası Çallı Şubesi/Antalya Şubesi Muratpaşa-Antalya

Halk Bankası Çallı Şubesi/Antalya Şubesi

Halk Bankası
Halk Bankası Çallı Şubesi/Antalya Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Halk Bankası Çallı Şubesi/Antalya Şubesi 17/06/2008 tarihinde açılmıştır. Güvenlik Mah. Vatan Bulvarı 282. Sok. No:2 Ata İş Merkezi 07030 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Muratpaşa Antalya ilinde bulunmaktadır. 242-345 76 24 telefon numarası ve 242-345 76 06 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Halk Bankası Çallı Şubesi/Antalya şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Muratpaşa Halk Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Halk Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası web adresi olan http://www.halkbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Çallı Şubesi/Antalya kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   5.371  - 5.3807
EUR :   6.0755  - 6.0865

Halk Bankası Çallı Şubesi/Antalya Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Güvenlik Mah. Vatan Bulvarı 282. Sok. No:2 Ata İş Merkezi 07030
  • Telefon : 242-345 76 24
  • Fax : 242-345 76 06
  • Açılış Tarihi : 17/06/2008
  • İnternet Adresi :http://www.halkbank.com.tr Halk Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Antalya Muratpaşa ilçesinde bulunan Halk Bankası Çallı Şubesi/Antalya Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Antalya Muratpaşa ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014