Halk Bankası Gebze-Yeniçarşı Şubesi/Kocaeli Şubesi Gebze-Kocaeli (İzmit)

Halk Bankası Gebze-Yeniçarşı Şubesi/Kocaeli Şubesi

Halk Bankası
Halk Bankası Gebze-Yeniçarşı Şubesi/Kocaeli Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Halk Bankası Gebze-Yeniçarşı Şubesi/Kocaeli Şubesi 18/10/2005 tarihinde açılmıştır. Hacıhalil Mahallesi Körfez Caddesi No: 2/A 41400 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Gebze Kocaeli (İzmit) ilinde bulunmaktadır. 262-641 64 45 telefon numarası ve 262-641 19 84 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Halk Bankası Gebze-Yeniçarşı Şubesi/Kocaeli şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Gebze Halk Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Halk Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası web adresi olan http://www.halkbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Gebze-Yeniçarşı Şubesi/Kocaeli kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   5.371  - 5.3807
EUR :   6.0755  - 6.0865

Halk Bankası Gebze-Yeniçarşı Şubesi/Kocaeli Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Hacıhalil Mahallesi Körfez Caddesi No: 2/A 41400
  • Telefon : 262-641 64 45
  • Fax : 262-641 19 84
  • Açılış Tarihi : 18/10/2005
  • İnternet Adresi :http://www.halkbank.com.tr Halk Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Kocaeli (İzmit) Gebze ilçesinde bulunan Halk Bankası Gebze-Yeniçarşı Şubesi/Kocaeli Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Kocaeli (İzmit) Gebze ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014