Halk Bankası Kaş Şubesi/Antalya Şubesi Kaş-Antalya

Halk Bankası Kaş Şubesi/Antalya Şubesi

Halk Bankası
Halk Bankası Kaş Şubesi/Antalya Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Halk Bankası Kaş Şubesi/Antalya Şubesi 16/04/1988 tarihinde açılmıştır. Andifli Mah. Uğur Mumcu Cad. No:17/A-B-C 07580 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Kaş Antalya ilinde bulunmaktadır. 242-836 16 82 telefon numarası ve 242-836 16 84 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Halk Bankası Kaş Şubesi/Antalya şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Kaş Halk Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Halk Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası web adresi olan http://www.halkbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Kaş Şubesi/Antalya kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Halk Bankası Kaş Şubesi/Antalya Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Andifli Mah. Uğur Mumcu Cad. No:17/A-B-C 07580
  • Telefon : 242-836 16 82
  • Fax : 242-836 16 84
  • Açılış Tarihi : 16/04/1988
  • İnternet Adresi :http://www.halkbank.com.tr Halk Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Antalya Kaş ilçesinde bulunan Halk Bankası Kaş Şubesi/Antalya Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Antalya Kaş ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014