Halk Bankası Kayseri Şubesi Şubesi Melikgazi-Kayseri

Halk Bankası Kayseri Şubesi Şubesi

Halk Bankası
Halk Bankası Kayseri Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Halk Bankası Kayseri Şubesi Şubesi 01/05/1954 tarihinde açılmıştır. Cumhuriyet Mah. Nazmi Toker Cad. No:7 38040 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Melikgazi Kayseri ilinde bulunmaktadır. 352-207 27 00 telefon numarası ve 352-222 85 71 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Halk Bankası Kayseri Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Melikgazi Halk Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Halk Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası web adresi olan http://www.halkbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Kayseri Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   5.3611  - 5.3708
EUR :   6.0997  - 6.1107

Halk Bankası Kayseri Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Cumhuriyet Mah. Nazmi Toker Cad. No:7 38040
  • Telefon : 352-207 27 00
  • Fax : 352-222 85 71
  • Açılış Tarihi : 01/05/1954
  • İnternet Adresi :http://www.halkbank.com.tr Halk Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Kayseri Melikgazi ilçesinde bulunan Halk Bankası Kayseri Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Kayseri Melikgazi ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014