Halk Bankası Mavikent Uydu Şubesi/Antalya Şubesi Kumluca-Antalya

Halk Bankası Mavikent Uydu Şubesi/Antalya Şubesi

Halk Bankası
Halk Bankası Mavikent Uydu Şubesi/Antalya Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Halk Bankası Mavikent Uydu Şubesi/Antalya Şubesi 10/06/2008 tarihinde açılmıştır. Mavikent Mah. Atatürk Cad. No: 239/17 07390 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Kumluca Antalya ilinde bulunmaktadır. 242-884 34 37 telefon numarası ve 242-884 34 38 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Halk Bankası Mavikent Uydu Şubesi/Antalya şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Kumluca Halk Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Halk Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası web adresi olan http://www.halkbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Mavikent Uydu Şubesi/Antalya kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Halk Bankası Mavikent Uydu Şubesi/Antalya Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Mavikent Mah. Atatürk Cad. No: 239/17 07390
  • Telefon : 242-884 34 37
  • Fax : 242-884 34 38
  • Açılış Tarihi : 10/06/2008
  • İnternet Adresi :http://www.halkbank.com.tr Halk Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Antalya Kumluca ilçesinde bulunan Halk Bankası Mavikent Uydu Şubesi/Antalya Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Antalya Kumluca ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014