Halk Bankası Yeni Sanayi Sitesi Şubesi/Kayseri Şubesi Kocasinan-Kayseri

Halk Bankası Yeni Sanayi Sitesi Şubesi/Kayseri Şubesi

Halk Bankası
Halk Bankası Yeni Sanayi Sitesi Şubesi/Kayseri Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Halk Bankası Yeni Sanayi Sitesi Şubesi/Kayseri Şubesi 20/07/1979 tarihinde açılmıştır. Şeker Mah. 6174 Sok. No:1-3 38070 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Kocasinan Kayseri ilinde bulunmaktadır. 352-331 11 01 telefon numarası ve 352-331 11 05 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Halk Bankası Yeni Sanayi Sitesi Şubesi/Kayseri şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Kocasinan Halk Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Halk Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası web adresi olan http://www.halkbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Yeni Sanayi Sitesi Şubesi/Kayseri kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Halk Bankası Yeni Sanayi Sitesi Şubesi/Kayseri Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Şeker Mah. 6174 Sok. No:1-3 38070
  • Telefon : 352-331 11 01
  • Fax : 352-331 11 05
  • Açılış Tarihi : 20/07/1979
  • İnternet Adresi :http://www.halkbank.com.tr Halk Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Kayseri Kocasinan ilçesinde bulunan Halk Bankası Yeni Sanayi Sitesi Şubesi/Kayseri Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Kayseri Kocasinan ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014