Halk Bankası Yeni Toptancı Hali Şubesi/Antalya Şubesi Kepez-Antalya

Halk Bankası Yeni Toptancı Hali Şubesi/Antalya Şubesi

Halk Bankası
Halk Bankası Yeni Toptancı Hali Şubesi/Antalya Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Halk Bankası Yeni Toptancı Hali Şubesi/Antalya Şubesi 22/10/1996 tarihinde açılmıştır. Güneş Mah.Altınova Bulvarı No:5/802 07260 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Kepez Antalya ilinde bulunmaktadır. 242-338 09 83 telefon numarası ve 242-338 09 82 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Halk Bankası Yeni Toptancı Hali Şubesi/Antalya şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Kepez Halk Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Halk Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası web adresi olan http://www.halkbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Yeni Toptancı Hali Şubesi/Antalya kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Halk Bankası Yeni Toptancı Hali Şubesi/Antalya Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Güneş Mah.Altınova Bulvarı No:5/802 07260
  • Telefon : 242-338 09 83
  • Fax : 242-338 09 82
  • Açılış Tarihi : 22/10/1996
  • İnternet Adresi :http://www.halkbank.com.tr Halk Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Antalya Kepez ilçesinde bulunan Halk Bankası Yeni Toptancı Hali Şubesi/Antalya Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Antalya Kepez ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014