Halk Bankası Yeni Toptancılar Sitesi Şubesi/Konya Şubesi Karatay-Konya

Halk Bankası Yeni Toptancılar Sitesi Şubesi/Konya Şubesi

Halk Bankası
Halk Bankası Yeni Toptancılar Sitesi Şubesi/Konya Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Halk Bankası Yeni Toptancılar Sitesi Şubesi/Konya Şubesi 29/03/2011 tarihinde açılmıştır. Fevzi Çakmak Mah. Karakayış Cad. No:264 Gıdacılar Sitesi 42050 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Karatay Konya ilinde bulunmaktadır. 332-342 59 82 telefon numarası ve 332-342 58 91 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Halk Bankası Yeni Toptancılar Sitesi Şubesi/Konya şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Karatay Halk Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Halk Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Halk Bankası web adresi olan http://www.halkbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Yeni Toptancılar Sitesi Şubesi/Konya kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Halk Bankası Yeni Toptancılar Sitesi Şubesi/Konya Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Fevzi Çakmak Mah. Karakayış Cad. No:264 Gıdacılar Sitesi 42050
  • Telefon : 332-342 59 82
  • Fax : 332-342 58 91
  • Açılış Tarihi : 29/03/2011
  • İnternet Adresi :http://www.halkbank.com.tr Halk Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Konya Karatay ilçesinde bulunan Halk Bankası Yeni Toptancılar Sitesi Şubesi/Konya Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Konya Karatay ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014