HSBC Bank Trabzon Şubesi Ortahisar-Trabzon

HSBC Bank Trabzon Şubesi

HSBC Bank
HSBC Bank Trabzon Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
HSBC Bank Trabzon Şubesi 26/08/2000 tarihinde açılmıştır. Kemerkaya Mahallesi Kahramanmaraş Caddesi No:13 61200 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Ortahisar Trabzon ilinde bulunmaktadır. 462 3268720 telefon numarası ve 212 3706438 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. HSBC Bank Trabzon şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Ortahisar HSBC Bank ATM ler nerede sorusuna ise HSBC Bank sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

HSBC Bank web adresi olan http://www.hsbc.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Trabzon kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   3.9276  - 3.9347
EUR :   4.8223  - 4.8309

HSBC Bank Trabzon Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Kemerkaya Mahallesi Kahramanmaraş Caddesi No:13 61200
  • Telefon : 462 3268720
  • Fax : 212 3706438
  • Açılış Tarihi : 26/08/2000
  • İnternet Adresi :http://www.hsbc.com.tr HSBC Bank Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

Trabzon Ortahisar ilçesinde bulunan HSBC Bank Trabzon Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. Trabzon Ortahisar ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014