Odea Bank Batı Ataşehir Şubesi Şubesi Ataşehir-İstanbul

Odea Bank Batı Ataşehir Şubesi Şubesi

Odea Bank
Odea Bank Batı Ataşehir Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Odea Bank Batı Ataşehir Şubesi Şubesi 20/02/2014 tarihinde açılmıştır. Barbaros Mah.Halk Cad.No:59 D:1 34746 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Ataşehir İstanbul ilinde bulunmaktadır. 216- 547 12 00 telefon numarası ve 212- 348 18 90 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Odea Bank Batı Ataşehir Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Ataşehir Odea Bank ATM ler nerede sorusuna ise Odea Bank sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Odea Bank web adresi olan http://www.odeabank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Batı Ataşehir Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   4.0332  - 4.0405
EUR :   4.967  - 4.976

Odea Bank Batı Ataşehir Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Barbaros Mah.Halk Cad.No:59 D:1 34746
  • Telefon : 216- 547 12 00
  • Fax : 212- 348 18 90
  • Açılış Tarihi : 20/02/2014
  • İnternet Adresi :http://www.odeabank.com.tr Odea Bank Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İstanbul Ataşehir ilçesinde bulunan Odea Bank Batı Ataşehir Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İstanbul Ataşehir ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014