Odea Bank Bebek Şubesi Şubesi Beşiktaş-İstanbul

Odea Bank Bebek Şubesi Şubesi

Odea Bank
Odea Bank Bebek Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Odea Bank Bebek Şubesi Şubesi 02/02/2013 tarihinde açılmıştır. Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:36 34342 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Beşiktaş İstanbul ilinde bulunmaktadır. 212- 362 47 00 telefon numarası ve 212- 348 18 51 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Odea Bank Bebek Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Beşiktaş Odea Bank ATM ler nerede sorusuna ise Odea Bank sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Odea Bank web adresi olan http://www.odeabank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Bebek Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   5.3257  - 5.3353
EUR :   6.0572  - 6.0681

Odea Bank Bebek Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Bebek Mahallesi Cevdetpaşa Caddesi No:36 34342
  • Telefon : 212- 362 47 00
  • Fax : 212- 348 18 51
  • Açılış Tarihi : 02/02/2013
  • İnternet Adresi :http://www.odeabank.com.tr Odea Bank Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunan Odea Bank Bebek Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014