Odea Bank İmes Şubesi Şubesi Ümraniye-İstanbul

Odea Bank İmes Şubesi Şubesi

Odea Bank
Odea Bank İmes Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Odea Bank İmes Şubesi Şubesi 18/08/2015 tarihinde açılmıştır. Dudullu Osb Mah. İmes 501 E Blok No: 34/7 34775 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Ümraniye İstanbul ilinde bulunmaktadır. 212- 600 19 00 telefon numarası ve 212- 348 19 04 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Odea Bank İmes Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Ümraniye Odea Bank ATM ler nerede sorusuna ise Odea Bank sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Odea Bank web adresi olan http://www.odeabank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için İmes Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Odea Bank İmes Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Dudullu Osb Mah. İmes 501 E Blok No: 34/7 34775
  • Telefon : 212- 600 19 00
  • Fax : 212- 348 19 04
  • Açılış Tarihi : 18/08/2015
  • İnternet Adresi :http://www.odeabank.com.tr Odea Bank Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan Odea Bank İmes Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014