Ziraat Bankası Bayraklı/İzmir Şubesi Şubesi Bayraklı-İzmir

Ziraat Bankası Bayraklı/İzmir Şubesi Şubesi

Ziraat Bankası
Ziraat Bankası Bayraklı/İzmir Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Ziraat Bankası Bayraklı/İzmir Şubesi Şubesi 08/04/1972 tarihinde açılmıştır. Bayraklı Mah. Ord. Prof. Dr. Ekrem Akurgal Sk. No: 73 / A 35020 Bayraklı İzmir 35020 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Bayraklı İzmir ilinde bulunmaktadır. 232-371 75 74 telefon numarası ve 232-371 80 17 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Ziraat Bankası Bayraklı/İzmir Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Bayraklı Ziraat Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Ziraat Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası web adresi olan http://www.ziraatbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Bayraklı/İzmir Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   5.3633  - 5.373
EUR :   6.0764  - 6.0873

Ziraat Bankası Bayraklı/İzmir Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Bayraklı Mah. Ord. Prof. Dr. Ekrem Akurgal Sk. No: 73 / A 35020 Bayraklı İzmir 35020
  • Telefon : 232-371 75 74
  • Fax : 232-371 80 17
  • Açılış Tarihi : 08/04/1972
  • İnternet Adresi :http://www.ziraatbank.com.tr Ziraat Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İzmir Bayraklı ilçesinde bulunan Ziraat Bankası Bayraklı/İzmir Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İzmir Bayraklı ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014