Ziraat Bankası Beşyüzevler/İstanbul Şubesi Şubesi Gaziosmanpaşa-İstanbul

Ziraat Bankası Beşyüzevler/İstanbul Şubesi Şubesi

Ziraat Bankası
Ziraat Bankası Beşyüzevler/İstanbul Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Ziraat Bankası Beşyüzevler/İstanbul Şubesi Şubesi 20/01/1976 tarihinde açılmıştır. Barbaros Hayrettinpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı Cd. No: 272 B 34250 Gaziosmanpaşa İstanbul 34250 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Gaziosmanpaşa İstanbul ilinde bulunmaktadır. 212-537 65 84 telefon numarası ve 212-537 27 19 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Ziraat Bankası Beşyüzevler/İstanbul Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Gaziosmanpaşa Ziraat Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Ziraat Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası web adresi olan http://www.ziraatbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Beşyüzevler/İstanbul Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   4.8  - 4.8086
EUR :   5.5924  - 5.6025

Ziraat Bankası Beşyüzevler/İstanbul Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Barbaros Hayrettinpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı Cd. No: 272 B 34250 Gaziosmanpaşa İstanbul 34250
  • Telefon : 212-537 65 84
  • Fax : 212-537 27 19
  • Açılış Tarihi : 20/01/1976
  • İnternet Adresi :http://www.ziraatbank.com.tr Ziraat Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Ziraat Bankası Beşyüzevler/İstanbul Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014