Ziraat Bankası Çemenzar/İstanbul Şubesi Şubesi Kadıköy-İstanbul

Ziraat Bankası Çemenzar/İstanbul Şubesi Şubesi

Ziraat Bankası
Ziraat Bankası Çemenzar/İstanbul Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Ziraat Bankası Çemenzar/İstanbul Şubesi Şubesi 11/04/1978 tarihinde açılmıştır. Merdivenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No: 201 34732 Kadıköy İstanbul 34730 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Kadıköy İstanbul ilinde bulunmaktadır. 216-565 40 90 telefon numarası ve 216-565 40 95 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Ziraat Bankası Çemenzar/İstanbul Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Kadıköy Ziraat Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Ziraat Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası web adresi olan http://www.ziraatbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Çemenzar/İstanbul Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   3.8591  - 3.866
EUR :   4.5511  - 4.5593

Ziraat Bankası Çemenzar/İstanbul Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Merdivenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No: 201 34732 Kadıköy İstanbul 34730
  • Telefon : 216-565 40 90
  • Fax : 216-565 40 95
  • Açılış Tarihi : 11/04/1978
  • İnternet Adresi :http://www.ziraatbank.com.tr Ziraat Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan Ziraat Bankası Çemenzar/İstanbul Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014