Ziraat Bankası Denizbostanlı/İzmir Şubesi Şubesi Karşıyaka-İzmir

Ziraat Bankası Denizbostanlı/İzmir Şubesi Şubesi

Ziraat Bankası
Ziraat Bankası Denizbostanlı/İzmir Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Ziraat Bankası Denizbostanlı/İzmir Şubesi Şubesi 10/06/1978 tarihinde açılmıştır. Bostanlı Mah. Cemal Gürsel Cd. No: 99 A 35540 Karşıyaka İzmi 35540 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Karşıyaka İzmir ilinde bulunmaktadır. 232-336 05 70 telefon numarası ve 232-362 35 35 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Ziraat Bankası Denizbostanlı/İzmir Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Karşıyaka Ziraat Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Ziraat Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası web adresi olan http://www.ziraatbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Denizbostanlı/İzmir Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   5.3257  - 5.3353
EUR :   6.0572  - 6.0681

Ziraat Bankası Denizbostanlı/İzmir Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Bostanlı Mah. Cemal Gürsel Cd. No: 99 A 35540 Karşıyaka İzmi 35540
  • Telefon : 232-336 05 70
  • Fax : 232-362 35 35
  • Açılış Tarihi : 10/06/1978
  • İnternet Adresi :http://www.ziraatbank.com.tr Ziraat Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunan Ziraat Bankası Denizbostanlı/İzmir Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014