Ziraat Bankası Girne Bulvarı/İzmir Şubesi Şubesi Karşıyaka-İzmir

Ziraat Bankası Girne Bulvarı/İzmir Şubesi Şubesi

Ziraat Bankası
Ziraat Bankası Girne Bulvarı/İzmir Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Ziraat Bankası Girne Bulvarı/İzmir Şubesi Şubesi 13/09/2005 tarihinde açılmıştır. Aksoy Mah. Girne Blv. No: 42 A 35600 Karşıyaka İzmir 35600 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Karşıyaka İzmir ilinde bulunmaktadır. 232-369 35 77 telefon numarası ve 232-369 55 83 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Ziraat Bankası Girne Bulvarı/İzmir Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Karşıyaka Ziraat Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Ziraat Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası web adresi olan http://www.ziraatbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Girne Bulvarı/İzmir Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   3.7816  - 3.7884
EUR :   4.6527  - 4.6611

Ziraat Bankası Girne Bulvarı/İzmir Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Aksoy Mah. Girne Blv. No: 42 A 35600 Karşıyaka İzmir 35600
  • Telefon : 232-369 35 77
  • Fax : 232-369 55 83
  • Açılış Tarihi : 13/09/2005
  • İnternet Adresi :http://www.ziraatbank.com.tr Ziraat Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunan Ziraat Bankası Girne Bulvarı/İzmir Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İzmir Karşıyaka ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014