Ziraat Bankası İkitelli/İstanbul Kurumsal Şube Şubesi Başakşehir-İstanbul

Ziraat Bankası İkitelli/İstanbul Kurumsal Şube Şubesi

Ziraat Bankası
Ziraat Bankası İkitelli/İstanbul Kurumsal Şube Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Ziraat Bankası İkitelli/İstanbul Kurumsal Şube Şubesi 23/05/2012 tarihinde açılmıştır. İkitelli Osb Atatürk Blv. No: 68 C / 68C 34490 Başakşehir İs anbul 34490 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Başakşehir İstanbul ilinde bulunmaktadır. 212-671 53 35 telefon numarası ve 212-671 53 29 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Ziraat Bankası İkitelli/İstanbul Kurumsal Şube şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Başakşehir Ziraat Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Ziraat Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası web adresi olan http://www.ziraatbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için İkitelli/İstanbul Kurumsal Şube kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   4.8  - 4.8086
EUR :   5.5924  - 5.6025

Ziraat Bankası İkitelli/İstanbul Kurumsal Şube Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : İkitelli Osb Atatürk Blv. No: 68 C / 68C 34490 Başakşehir İs anbul 34490
  • Telefon : 212-671 53 35
  • Fax : 212-671 53 29
  • Açılış Tarihi : 23/05/2012
  • İnternet Adresi :http://www.ziraatbank.com.tr Ziraat Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İstanbul Başakşehir ilçesinde bulunan Ziraat Bankası İkitelli/İstanbul Kurumsal Şube Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İstanbul Başakşehir ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014