Ziraat Bankası İstanbul Caddesi/İstanbul Şubesi Şubesi Bakırköy-İstanbul

Ziraat Bankası İstanbul Caddesi/İstanbul Şubesi Şubesi

Ziraat Bankası
Ziraat Bankası İstanbul Caddesi/İstanbul Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Ziraat Bankası İstanbul Caddesi/İstanbul Şubesi Şubesi 05/08/2015 tarihinde açılmıştır. Sakızağacı Mah. İstanbul Cd. No: 42 A / 1 34142 Bakırköy İst nbul 34142 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Bakırköy İstanbul ilinde bulunmaktadır. 212-583 10 51 telefon numarası ve 212-583 10 32 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Ziraat Bankası İstanbul Caddesi/İstanbul Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Bakırköy Ziraat Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Ziraat Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası web adresi olan http://www.ziraatbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için İstanbul Caddesi/İstanbul Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   4.8  - 4.8086
EUR :   5.5924  - 5.6025

Ziraat Bankası İstanbul Caddesi/İstanbul Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Sakızağacı Mah. İstanbul Cd. No: 42 A / 1 34142 Bakırköy İst nbul 34142
  • Telefon : 212-583 10 51
  • Fax : 212-583 10 32
  • Açılış Tarihi : 05/08/2015
  • İnternet Adresi :http://www.ziraatbank.com.tr Ziraat Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İstanbul Bakırköy ilçesinde bulunan Ziraat Bankası İstanbul Caddesi/İstanbul Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İstanbul Bakırköy ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014