Ziraat Bankası İstanbul Şubesi Şubesi Beyoğlu-İstanbul

Ziraat Bankası İstanbul Şubesi Şubesi

Ziraat Bankası
Ziraat Bankası İstanbul Şubesi Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Ziraat Bankası İstanbul Şubesi Şubesi 01.01.1889 tarihinde açılmıştır. Müeyyetzade Mah. Kemeraltı Cd. No: 1 / B 34425 Beyoğlu İstan ul 34425 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Beyoğlu İstanbul ilinde bulunmaktadır. 212-372 01 30 telefon numarası ve 212-293 00 92 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Ziraat Bankası İstanbul Şubesi şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Beyoğlu Ziraat Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Ziraat Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası web adresi olan http://www.ziraatbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için İstanbul Şubesi kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   4.823  - 4.8317
EUR :   5.5986  - 5.6087

Ziraat Bankası İstanbul Şubesi Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Müeyyetzade Mah. Kemeraltı Cd. No: 1 / B 34425 Beyoğlu İstan ul 34425
  • Telefon : 212-372 01 30
  • Fax : 212-293 00 92
  • Açılış Tarihi : 01.01.1889
  • İnternet Adresi :http://www.ziraatbank.com.tr Ziraat Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İstanbul Beyoğlu ilçesinde bulunan Ziraat Bankası İstanbul Şubesi Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İstanbul Beyoğlu ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014