Ziraat Bankası Merter/İstanbul Girişimci Şube Şubesi Güngören-İstanbul

Ziraat Bankası Merter/İstanbul Girişimci Şube Şubesi

Ziraat Bankası
Ziraat Bankası Merter/İstanbul Girişimci Şube Şubesinin iletişim bilgileri ve Google Maps ile haritadaki bankanın konumunu bulabilirsiniz.
Ziraat Bankası Merter/İstanbul Girişimci Şube Şubesi 10/07/2001 tarihinde açılmıştır. Mehmet Nesih Özmen Mah. Fatih Cd. No: 47 / 1 34173 Güngören İstanbul 34173 Adresinde faaliyette bulunmatadır. ayrıca aşağıdaki google haritasındanda bakabilirsiniz. Güngören İstanbul ilinde bulunmaktadır. 212-504 71 42 telefon numarası ve 212-637 08 70 fax numarası ile iletişim kurabilirsiniz. Ziraat Bankası Merter/İstanbul Girişimci Şube şube kodu, telefon numaraları, faks numarası, iletişim adresleri gibi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirmedeki gaye banka şubelerinin Telefon, iban, Adres, Fax ve Şube Kodları vb. bulunmaktadır.

Güngören Ziraat Bankası ATM ler nerede sorusuna ise Ziraat Bankası sitesinden veya müşteri hizmetleri numarasından ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası web adresi olan http://www.ziraatbank.com.tr sitesinden günlük Döviz kuru, ve bir çok bankacılık işlemleriniz için Merter/İstanbul Girişimci Şube kadar gelerek yorulmadan. Her şey Üstelik daha az işlem ücreti daha çok kazanç fırsatıyla! bir çok bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Merkez Bankası Dolar ve Euro Döviz Kuru :
USD :   4.8  - 4.8086
EUR :   5.5924  - 5.6025

Ziraat Bankası Merter/İstanbul Girişimci Şube Şubesi İletişim Bilgileri

  • Adres : Mehmet Nesih Özmen Mah. Fatih Cd. No: 47 / 1 34173 Güngören İstanbul 34173
  • Telefon : 212-504 71 42
  • Fax : 212-637 08 70
  • Açılış Tarihi : 10/07/2001
  • İnternet Adresi :http://www.ziraatbank.com.tr Ziraat Bankası Bankacılılık işlemleri yapabilirsiniz.

Şubenin Google Maps ile Konumu

İstanbul Güngören ilçesinde bulunan Ziraat Bankası Merter/İstanbul Girişimci Şube Şubesi ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Sitemiz kullanıcılarının aradığı verilere zahmetsizce erişebilmesi amacı ile hazırlanmış bir programdır. İstanbul Güngören ilçesinde bulunan banka şubelerinin telefon numarası, fax no, iban, şube kodu, adres vs. gibi bilgileri bulunmaktadır. Bu datalar Türkiye Bankalar Birliği'nden toparlanıp alınarak güncelliğini koruması sağlanmaktadır. Banka Şubelerini sorgulama ve bilgilendirme amaçlı olarak kurulmuştur. Banka Portalımız her ne kadar güncel bilgileri takip etmeye çalışsada rehberimizde bulunan bilgilerin kullanımdan doğacak sonuçlardan tamamen rehberi kullanan ziyaretçiler sorumludur. Ziyaretçiler kullandıkları bilgilerden tamamen kendileri sorumludur.

Her Hakkı Saklıdır 2014